شرایط ارسال و تحویل کالادر دکتر مورنینگ


ارسال سفارشات در دکتر مورنینگ بطور منظم در روزهای شنبه تا پنج شنبه (غیر تعطیل) انجام می شود. برای ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیلات ، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال سفارش مشتریان انجام خواهد شد. ما در دکتر مورنینگ به سه روش کالای شما را ارسال می نماییم :

- پست پیشتاز

دکتر مورنینگ در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست پیشتاز راه اندازی کرده است. بارگیری محموله ها ازدکتر مورنینگ در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل پیش از ساعت 13 ظهر صورت می گیرد .چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز کاری بعدی بارگیری می شود .در صورت انتخاب پست پیشتاز ، سفارش شما حداکثر تا 3 روز کاری به دستتان خواهد رسید .

لازم بذکر است دکتر مورنینگ نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل و پیامک به اطلاع مشتری می رساند لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت دکتر مورنینگ خارج می باشد . شما می توانید از طریق آدرس http://tracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد . هزینه پستی در هنگام ثبت سفارش از مشتری اخذ می گردد.سفارشات بیشتر از 500 هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور ارسال می شود.
درصورت مشاهده هرگونه آسیب در بسته بندی ، نشتی محتویات بسته و یا کارتن پاره ، گیرنده میبایست از دریافت مرسوله امتناع کرده تا امکان استفاده از سرویس بیمه پستی مرسوله فراهم باشد.در صورت دریافت مرسوله از پستچی ، گیرنده سلامت بسته بندی و محتویات مرسوله را تایید نموده است.


- ارسال با سرویس پستی تیپاکس

این سرویس مخصوص ارسال کالاهای سنگین و سفارشات با ورن بالاتر از 4 کیلوگرم می باشد که در شهرهایی که سرویس پستی تیپاکس فعال باشد ، به دلیل سرعت بالاتر تحویل ، از این سرویس استفاده می شود.
در تمام سفارشات ارسالی توسط دکتر مورنینگ ، نام کالا روی کارتن و پاکت به هیج وجه درج نمی گردد و صاحب سفارش تنها شخصی خواهد بود که از محتویات بسته مطلع است .
محصولاتی که تگ ارسال رایگان دارند بصورت کاملا رایگان بوسیله پست پیشتاز و یا تیپاکس ( به تشخیص دکتر مورنینگ ) ارسال می گردند.
در صورتی که چند کالای مختلف سفارش داده شود و یکی از آنها دارای تگ ارسال رایگان باشد ، تمام آن سفارش به رایگان ارسال خواهد شد .


- سفارشات خارج از کشور

کلیه سفارشات خارج از ایران ( افغانستان ، امارات ، قطر ، کویت ، عراق ، ترکیه ، تاجیکستان و … ) بوسیله پست بین المللی EMS و یا ARAMEX ارسال خواهد گردید . هزینه ارسال قبل از سفارش به اطلاع مشتری خواهد رسید .


ساعات پاسخگویی

ساعات پاسخگویی پشتیبانی دکتر مورنینگ در تمامی ایام هفته بجزء ایام تعطیل از 10 الی 17 می باشد